» הצורך בממ"ד בבניית בית פרטי

ממ"ד בבית פרטי

המדינה הקטנה שלנו מוקפת אויבים, זאת אנו יודעים. לדאבוננו, אנו מקבלים תזכורות לכך משכנינו כמעט על בסיס יומי. רק אתמול בלילה נשמעו אזעקות "צבע אדום" בכל יישובי עוטף עזה, שדרות וחוף אשקלון, אשר בעקבותיהן מערכת כיפת ברזל שגרה טילים. גם אם הטילים נורים לשטח פתוח וגם אם הם משוגרים לסביבה אזרחית מאוכלסת, הרי מי נמצא בטווח זקוק למיגון בכדי לא להיפגע. זוהי המציאות אתה אנו מתמודדים וחשוב להיערך אליה בהתאם.

בניית ממ"ד בליווי פיקוח הנדסי מקצועי

בניית ממ"ד = מרחב מוגן דירתי נדרש על פי חוק לכל דירה או בית פרטי או תוספת לבנייה. החל משנת 1991 החוק מחייב להוסיף ממ"ד לכל מבנה חדש. לבניית ממ"ד ישנן דרישות והוראות תקינה מדויקות בהיבט של גודל החדר הנדרש, עובי קירות הבטון, סוג הדלתות, סוג החלונות, איטום וסוגיית האוורור שהיא חשובה ביותר. אין להקל ראש בדרישות תקינה אלו כיוון שהן נכתבו על מנת לשמור על ביטחוננו ועל בריאותנו באופן המקסימלי האפשרי. כל תהליך בנייה צריך להיות מלווה בפיקוח בניה הנדסי מקצועי על ידי מפקח בנייה. מפקח בנייה שהוא מהנדס בניין יודע לקחת תכניות בנייה מאושרות ולהפוך אותן לבית תיקני הכולל ממ"ד העומד בדרישות ובתקנות הבטיחות. חשוב לציין כי בניית ממ"ד היא אינה עוד חדר בבית. יש להבין את המשמעויות של לינה בחדר כזה ומה הם הגזים הנפלטים לאוויר. יש לדאוג למערכת אוורור נכונה ומיטבית על מנת לשמור על הבריאות של כל מי שנאלץ לשהות בחדר זה לעתים למשך ימים ארוכים בשל מציאות ביטחונית מורכבת כמו שאנו מכירים בישראל.

פתרונות מיגון לשוק הפרטי

בימים בהם הטכנולוגיה הבליסטית הולכת ומשתכללת גם אצל אויבנו, אנו חשופים יותר ויותר לסכנה מפני פגיעה ישירה מטילים. הטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת מאפשרת לטילים רמת דיוק גבוהה יותר ולשאת כמות גדולה יותר של חומרי נפץ על מנת לזרוע כמה שיותר הרס. אנחנו באורטק ישראל מבינים זאת ומשפרים כל העת את סל המוצרים והשירותים שלנו למיגון. אנו מציעים פתרונות מיגון מתקדמים לשוק הצבאי, מיגון לשוק האזרחי ומיגון לשוק הפרטי. בהכירנו את הרקע ליכולות האויבים שלנו מסביב, וממדינות אויב אלה ואחרות בעולם, אנו מסייעים לכם להיערך בהתאם. באמצעותנו ניתן לבנות מקלטים המוגנים מפיצוץ טילים קונבנציונליים ובלתי קונבנציונליים. מקלטים אטומים לדוגמה נותנים מענה במקרה של שימוש בנשק אטומי נגד ישראל. נוסף על כך, אנו מסייעים לכם להיערך לשעת חירום בכל ההיבטים הנדרשים על מנת שתישארו בטוחים.

 • צרו עימנו קשר:
 • למה לבחור בנו?

  • אורטק מספקת פתרונות מיגון מתקדמים, הדף ובליסטיקה למבנים ואתרים קיימים בארץ ובחו”ל
  • אורטק, הינה ספק מאושר של משרד-הביטחון ופועלת לפי תקן ISO
  • אנו מומחים במיגון – החברה מספקת פתרונות מיגון מתקדמים כנגד פריצה הדף ובליסטיקה
  • אנו עובדים בשיתוף פעולה עם טובי המומחים בארץ ובעולם, בתחומי המיגון והבטיחות
  • מפיץ מורשה של ציפויי חלונות - 3M