» בניית ממ״ד כחלק מתמ״א 38

בניית ממ״ד

במידה ויש לכם עניין לבצע תכנית תמ״א 38, חלק עיקרי בה יהיה עצם זה שתבנו ממ״ד אשר יעמוד בכל התקנים המקובלים. עליכם יהיה לבחון מקרוב את אופציות הפעולה השונות ולוודא כי אתם בוחרים בסופו של דבר לבנות ממ״ד אשר יעמוד על הציפיות שלכם ובצורה מקיפה ככל הניתן. במידה ותדעו לעשות זאת אזי יתאפשר לכם לראות כי מימוש התכנית תהיה מעולה וזאת בכל ההיבטים. במאמר הבא ידובר על תמ״א 38 ועל החלק של בניית הממ״ד.

קידוחי קרקע – חלק מהותי בהליך בנייתו של הממ״ד

כחלק מכל הליך בנייה מקיף חשוב יהיה לבצע קידוחי כלונסאות אשר יהיו אמינים ככל הניתן וזאת לצד היותם כאלה אשר מבוצעים אך ורק על ידי חברה אמינה ומוכרת. במידה ותדעו לבצע קידוחים כאלו אזי תוכלו להבטיח כי יהיה ניתן להשיג מבוקשכם בכל הנוגע למימוש הפרויקט והקמת הממ״ד תוכל להתבצע בצורה מוצלחת.

הרי במידה וקידוחי הקרקע לא יהיו מקצועיים הדבר עלול להביא לכדי עיכובים רבים בכל הנוגע למימוש הפרויקט ובסופו של דבר להפוך הכול למורכב יותר. לאור זאת יהיה מומלץ לקחת את העניין לתשומת הלב שלכם וזאת על ידי כך שאתם מוודאי כי אתם בוחרים בפתרון הטוב ביותר שיעמוד מולכם.

הסמכה לביצוע עבודות תמ״א 38

כיום ישנן חברות בנייה אשר מבינות בדיוק ומוסמכות לביצוע עבודות תמ״א 38, זאת לעומת אחרות שלא יהיה כדאי לסמוך עליהן. לפיכך מבחינתכם יהיה חשוב מאוד לוודא כי אתם יודעים כיצד לברור בין החברות השונות וזאת כאשר בסופו של דבר תצטרכו לבחור באלה אשר יוכלו להעניק לכם את המענה הטוב ביותר.

יהיה מומלץ לוודא כי אתם מחפשים אחר חברות אשר תוכלנה להעניק לכם שירותי תמ״א 38 שיהיו לא פחות מאשר מצוינים. במידה ותוכלו למצוא חברה אשר תעניק לכם שירות כזה אזי תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את המענה המושלם מבחינתכם, זה אשר יענה על כל הציפיות שלכם ואף הרבה מעבר לכך. אז חפשו בהקדם אחר חברת קידוחים ובנייה שתוכל לאפשר לכם להתחיל ברגל ימין את הפרויקט המדובר!

האם קידוחי קרקע יהיו בגדר חובה?

במידה ולא קיימת אצלכם תשתית תת קרקעית להתחלת בנייתו של הממ״ד, עליכם לקחת בחשבון כי קידוחי קרקע יהיו בגדר חובה. עליכם יהיה לוודא כי אתם בוחרים להתחיל עם הקידוחים וזאת כאשר אתם עושים זאת ובצורה האחראית ביותר שניתן להעלות על הדעת. כל אחד מכם שידאג לכך יוכל להיות בטוח כי זו תהיה הדרך האחראית ביותר מצדו לפעול וזאת בכל הנוגע לעניין.

כלומר תצטרכו לגשת אל חברה מקצועית ובעלת ניסיון של שנים וזאת בכל הנוגע לביצוע של קידוחים וזאת אם יש לכם עניין להבטיח שהמלאכה כולה תתבצע בצורה הרצויה.

 • צרו עימנו קשר:
 • למה לבחור בנו?

  • אורטק מספקת פתרונות מיגון מתקדמים, הדף ובליסטיקה למבנים ואתרים קיימים בארץ ובחו”ל
  • אורטק, הינה ספק מאושר של משרד-הביטחון ופועלת לפי תקן ISO
  • אנו מומחים במיגון – החברה מספקת פתרונות מיגון מתקדמים כנגד פריצה הדף ובליסטיקה
  • אנו עובדים בשיתוף פעולה עם טובי המומחים בארץ ובעולם, בתחומי המיגון והבטיחות
  • מפיץ מורשה של ציפויי חלונות - 3M