» הגנה סביב השעון עם ממ"ד בבית

הקמת ממ"ד בבית

אין אדם שלא היה רוצה לשמור על המשפחה שלו ולכן ברור מדוע גם אתם מתעניינים בנושא הזה. אומנם זה נכון שלא נוכל לחנך את הילדים שלנו שהעולם הוא רק מקום מסוכן ושהם רק צריכים להתגונן כל הזמן אך מצד שני, בהחלט כדאי לדאוג שהבית שבו אנחנו חיים יהיה מוגן. ישראל זו מדינה נפלאה עם הרבה מאוד יתרונות אך כולנו יודעים שהמצב הביטחוני כאן עדיין לא באמת מאפשר לנו ללכת ללא דאגות. לכן ברור מדוע בלא מעט בתים ניתן לראות היום ממ"ד שבו ניתן לשהות בזמן מתקפת טילים, מלחמה או כל סכנה אחרת. זה לא משנה אם מה שגורם לכם לחשוב על הקמת ממ"ד בבית אלה קולות המלחמה שמגיעים מצפון קוריאה וסוריה או כל סיבה אחרת כי בכלל מקרה אתם צודקים. לא כדאי לדחות את העניין ואתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כדי שנבצע עבורכם את המשימה החשובה הזאת.

הקלות בירוקרטיות לא מבוטלות

כל מי שניסה בעבר לבנות חדר נוסף בבית יודע לומר שזו לא משימה קלה כי צריך את הסכמת השכנים לכך וגם לא מעט אישורים. לעומת זאת, כאשר מדובר על בניית ממ"ד כל הדברים הללו נחסכים מאיתנו ולכן זה לא צריך להדאיג אתכם. בדרך כלל כאשר מדובר על חדר שמטרתו היא הגנה הרשויות נוטות להקל על המבקשים לבנות אותו כך שהכול מסתיים במהרה. כמובן שמעבר לעובדה שהחדר הזה יוכל להגן עליכם בעת צרה גם תוכלו להשתמשש בו בחיי היום יום לכל פעילות שתרצו כך שהשטח שעומד לרשותכם יגדל.

הקמת ממ"ד

בניה מקצועית בהתאם לתקן

אם יש משהו שחשוב להקפיד עליו כאשר רוצים לבנות ממ"ד זה שאנחנו בונים מבנה שעומד בכל התקנים החמורים ביותר. זה מומלץ לא רק כדי שנוכל לקבל במהירות את כל האישורים הדרושים אלא גם כדי שהחדר הזה באמת יוכל להגן עלינו בעת צרה. התקנים מדברים לא רק על עובי הקירות והאופן שבו צריך לבנות את הממ"ד אלא גם על גודלו שעומד על מינימום 99 מטרים רבועים, מה שהופך אותו לחדר של ממש.

תנו למומחים לבצע עבורכם את העבודה

אתם תוהים לאיזו חברה כדאי לכם לפנות כדי להזמין שירות מקצועית של בניית ממ"ד שעומד בכל התקנים? רוצים להבטיח שהעבודה תתבצע כמה שיותר מהר תוך שמירה על כל התקנים החמורים ביותר? אם כך, אתם יכולים להפסיק לחפש כי הינה אנחנו כאן! אנשי המקצוע שלו ישמחו לפגוש אתכם, להגיע לביתכם ולהציע לכם את השירות היעיל והמקצועי ביותר שקיים להתקנת מיגונית בבית או מרחב מוגן מוסדי. אנחנו המומחים בתחום והבניהה שאנחנו מבצעים מסתיימת תוך זמן קצר, אז למה לחשוב פעמיים? צרו עימנו קשר עוד היום והחלו גם אתם להגן על המשפחה שלכם כי היא הדבר היקר ביותר שיש לכם.

 • צרו עימנו קשר:
 • למה לבחור בנו?

  • אורטק מספקת פתרונות מיגון מתקדמים, הדף ובליסטיקה למבנים ואתרים קיימים בארץ ובחו”ל
  • אורטק, הינה ספק מאושר של משרד-הביטחון ופועלת לפי תקן ISO
  • אנו מומחים במיגון – החברה מספקת פתרונות מיגון מתקדמים כנגד פריצה הדף ובליסטיקה
  • אנו עובדים בשיתוף פעולה עם טובי המומחים בארץ ובעולם, בתחומי המיגון והבטיחות
  • מפיץ מורשה של ציפויי חלונות - 3M