» מיגון מרחבים בקניונים ומתחמי מסחר

מיגון מרחבים בקניונים ומתחמי מסחר

מרחבים מוגנים חיוניים לא רק בדירות מגורים ובבתים ברחבי הארץ. לצד ממ"דים החיוניים בדירות המגורים, עולה הצורך להתקין ולתחזק מרחבים ממוגנים גם בקניונים ובמתמחי מסחר. כדאי להדגיש כי המרחבים הללו צריכים להיות גדולים ומרווחים למדי, שכן לא קשה להבין מדוע מרחבים קטנים וצפופים לא יתאימו. ברור לגמרי כי מתחמי קניות ומסחר מרכזיים כדוגמת tlv גינדי שבתל אביב יציעו לקהל המבקרים מרחבים מוגנים רחבי ידיים, בהתאם לכמות המבקרים.

מיגון לפי התקן

לא כל קבלן ביצוע הינו בעל המומחיות הנדרשת בכדי להתקין מרחבים מוגנים במתחמי מסחר או בקניונים. לכן, קניונים ובפרט קניונים הומי אדם כפי שיש בתל אביב, ייטיבו לעשות אם ייעזרו בחברות המתמחות בפתרונות מיגון.

קניונים כדוגמת tlv גינדי אשר מהווים מוקד משיכה לתושבי תל אביב והסביבה יספקו מיגון מתאים לעובדיהם וללקוחותיהם במידה ויבחרו בחברות מיגון בעלות ניסיון, עם עדיפות לכאלה שפועלות בשיתוף משרד הביטחון. מיגון מרחבים שייעשה בהתאם לתקני איזו ופתרונות מיגון שלוקחים בחשבון עקרונות של הדף והיבטים של בליסטיקה יהיו הטובים ביותר.

על מנת לוודא שבקניון או במרכז המסחרי ימצאו פתרונות המיגון המיטביים, חיוני לפעול בליווי חברה מקצועית שמציעה פתרונות מיגון תפורים לפי מידה, למבנים עסקיים, למבנים מסחריים, למרכזי עסקים וקניונים. חברות מנוסות יודעות להציע את פתרונות המיגון הרצויים, בעלות סבירה ובהתאמה לתקנים העדכניים.

מרחבים מוגנים וגם מקלטים

כאשר פונים לחברה המתמחה במיגון ובהתקנת מרחבים מוגנים לקניונים ולמרכזים מסחריים, ניתן להיעזר במיטב הפתרונות לצד לא מעט יתרונות נוספים. חברה מתמחה תוכל לקחת כל מרכז מסחרי או קניון, החל ממרכז מסחרי קטן בתל אביב רבתי וכלה בקניונים תל אביביים גדולים כדוגמת tlv גינדי ולהתאים את פתרונות המימון הטובים ביותר.

חברות המציעות פתרונות מיגון מגוונים יכולות להתקין מרחבים מוגנים מוסדיים במגוון גדלים. חברה מקצועית בתחום זה תוכל להציע במקביל פתרונות מיגון משלימים, כגון ציפוי חלונות ומיגונם. ציפוי מסוג זה גם מסייע לשמירה על הפרטיות וגם מביא לחיסכון בהוצאות מיזוג. כמו כן, חלונות ממוגנים מספקים הגנה לא רק מפני התפוצצות או רסיסים אלא גם מפני פריצות בימי שגרה.

יתרון נוסף שתעניק חברה שמציעה פתרונות מיגון למבנים גדולים ולמרכזים מסחריים וקניונים – אפשרות למיגון נוסף במקלטים קיימים. מקלטים מוגנים מאפשרים לנצל מרחב קיים המגן מפני נשק קונבנציונאלי, ולהפוך אותו לבלתי חדיר גם לנשק לא קונבנציונלי. מקלט כזה ניתן לתכנן ולבנות או לשפץ בהתאם לתקציב נתון ולפי מפרט רצוי.

מגוון פתרונות בהתאם לצורך

חברה המתמחה בפתרונות מיגון יכולה להציע עוד מגוון גדול של פתרונות מיגון, שכבר נוסו בהצלחה בארץ ובעולם. ניתן להתקין פלטות מיוחדות למיגון, שהופכות חלק רצוי מהמבנה להרבה יותר מוגן, בלי להקטין את חלל הפנים. ניתן גם ליישם פתרונות שונים של מעטפת, בכל גודל רצוי, לספיגת הדף ורסיסים.

 • צרו עימנו קשר:
 • למה לבחור בנו?

  • אורטק מספקת פתרונות מיגון מתקדמים, הדף ובליסטיקה למבנים ואתרים קיימים בארץ ובחו”ל
  • אורטק, הינה ספק מאושר של משרד-הביטחון ופועלת לפי תקן ISO
  • אנו מומחים במיגון – החברה מספקת פתרונות מיגון מתקדמים כנגד פריצה הדף ובליסטיקה
  • אנו עובדים בשיתוף פעולה עם טובי המומחים בארץ ובעולם, בתחומי המיגון והבטיחות
  • מפיץ מורשה של ציפויי חלונות - 3M